Rezervavimo Sąlygos

Also available in: English

Bendrosios naudojimo sąlygos:

1.1. Šios sąlygos (toliau – “Sąlygos”) taikomos visiems šio rezervavimo varikliams. Prieš naudodamiesi svetaine, perskaitykite šias sąlygas. Šios svetainės naudojimas rodo, kad sutinkate su šiomis sąlygomis.
1.2. “Rentacar.lr” taip pat gali bet kada keisti šias sąlygas ir toks pakeitimas įsigalios iškart paskelbus pakeistas taisykles ir nuostatas šioje svetainėje. Atsižvelgiant į tai, jūsų tolesnė prieiga prie šios svetainės ar naudojimasis šia svetaine laikoma jūsų pripažinimu pakeistomis sąlygomis.
1.3. Rentacar.lt neturi ir nevaldo automobilių nuomos kompanijų.
1.4. Tarp jūsų ir nuomos automobilių teikėjo sąlygos:
1.4.1. Jūsų automobilio nuomos sutartis bus tarp jūsų ir nuomos automobilių teikėjo. Nuomos sutarties sąlygas rasite šiame užsakymo variklyje.
1.4.2. “Rentacar.lt” nėra sutarties tarp jūsų ir nuomos automobilių teikėjo šalis ir neprisiima jokios atsakomybės (tiesiogiai ar netiesiogiai) bet kuriai šaliai bet kuriai šaliai dėl jūsų sutarties su automobilių nuomos teikėju sąlygų ar bet kokių problemų, susijusių su išsinuomotu automobiliu pagal tą sutartį, ar dėl bet kokių kitų jūsų ir nuomojamo automobilio klausimų.

2. Rezervacija

2.1. Po užsakymo mūsų operatoriai susisiekia su automobilių nuomos paslaugų teikėju, norėdami patvirtinti užsakymo užklausą. Kai jūsų užsakymas bus patvirtintas, rentacar.lt per 24 valandas-48 valandas atsiųs jums el. Laišką su patvirtinimo čekiu, kad prieš atvykstant turėtumėte visą būtiną informaciją.
2.2. Mes negalime garantuoti konkretaus automobilio modelio ar modelio. Jūsų vaučeryje esantis automobilis yra labiausiai paplitęs jūsų nuomojamos klasės automobilis. Paėmimo metu jūsų kuponui bus suteiktas automobilio modelis, jei jis bus prieinamas. Visais kitais atvejais gausite tinkamą pakaitinį arba nemokamą naujovinimą.
2.3. “Rentacar.lt” naudoja jūsų el. Pašto adresą tik tam, kad atsiųstų jums kuponą. Mes naudojame jūsų telefono numerį tik, kad susisiektume su jumis, jei turite kokių klausimų su jūsų rezervacija.
2.4. “Rentacar.lt” rekomenduoja patikrinti rezervavimo detales, pvz., vieta, data, laikas ir nuomos laikotarpis.
2.5. Rezervacijos pakeitimai gali būti atliekami skyriuje “VALDYTI REZERVACIJĄ” 48 valandas iki nuomos pradžios ir gali keistis kainos.
2.6. Leidžiama paimti automobilį vienoje vietoje ir grąžinti jį kitoje vietoje. Šiuo atveju gali būti pritaikytas papildomas Vienos krypties mokestis. Iš esmės vienkartinis mokestis neįskaičiuotas į rezervavimo metu nurodytą nuomos kainą (vienkartinis mokestis taip pat neįskaičiuotas į jūsų kupone nurodytą nuomos kainą, žr. Išsamesnę informaciją apie vienos krypties politiką ).

3. Mokėjimas

3.1. Mokėjimo būdai:
3.1.1. Užsakymo metu sumokate išankstinį mokestį, o likutis mokamas atvykus nuomojamo automobilio paslaugų teikėjui;
3.1.2. “rentacar.lt”  bendrą rezervavimo kainą gali priimtin ir per “PayPal”, kai atliekate rezervaciją;
3.2. Mokėjimo metodai.  “Rentacar.lt” garantuoja, kad klientas grynaisiais pinigais galės sumokėti likutį paslaugų teikėjui.

4. Paėmimas / Grąžinimas

4.1. Skrydžio informacija. Oro uoste labai svarbu, kad rentacar.lt gautų teisingą skrydžio numerį ir atvykimo laiką. Tai galite padaryti internetu arba telefonu. Jei užsakymo metu ši informacija nebus prieinama, įsitikinkite, kad pranešėte mums bent 2 dienas prieš išvykimą, el. Paštu arba telefonu. Rentacar.lt neprisiima atsakomybės už nepavykusį nuomos mokestį dėl pavėluoto ar netinkamo šios informacijos pateikimo. Šios informacijos nepateikimas taip pat palengvina rentacar.lt atsakomybę
4.2. “Rentacar.lt” negrąžina sumokėtos sumos ir neprisiima atsakomybės, jei automobilių nuomos įmonė atsisako suteikti automobilį klientui bet kuriuo iš šių aplinkybių:
4.2.1. nepasirodymas (NO SHOW);
4.2.2. pasirodė vėlai;
4.2.3. nepanaudotos dienos;
4.2.4. papildomos vietos įsigytos paslaugos;
4.2.5. nepateikia visų reikalingų dokumentų, vairuotojo pažymėjimo, paso / asmens tapatybės kortelės, kredito kortelės ar kreditinės kortelės lėšų nepakanka, kad būtų užblokuotas užstatas;
4.2.6. jei klientas atvyksta į automobilių nuomos punktą dėl alkoholio ar narkotikų poveikio

5. Kitos nuostatos

5.1. Skundai. Visi skundai ir (arba) problemos turi būti gautos raštu per 30 dienų nuo išvykimo datos. “Rentacar.lt” negali apdoroti skundų, pateiktų už šio laikotarpio ribų. Jei jūsų skundas yra susijęs su nuomos automobilių teikėju, rentacar.lt informuos jus apie jūsų galimybes ir patars dėl veiksmų.
5.2. Visi ginčai ir skundai sprendžiami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el.paštu arba skambinkite telefonu +370 676 55459.

free website promotion
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial