NUOMOS SĄLYGOS

Also available in: English Russian Italian French German Spanish

NUOMOS SĄLYGOS IR NUOSTATOS

M&G Automobilių nuoma Kaune

DARBO LAIKAS: 24/7

“Paėmimas” / “Grąžinimas” prieinamas 24 val

Jei jūsų paėmimo ar grąžinimo laikas yra ne banko darbo valandomis, gali būti taikomas 10-20 eurų mokestis.

DRAUDIMAS IR ATSAKOMYBĖ

Mūsų pagrindiniai tarifai apima civilinę atsakomybę, avarijos ir gaisro draudimą, CDW ir apsaugą nuo vagystės (TP) su atskaityta suma 500,00 Eur. Jei priimsite neprivalomą Super Cover / Super Cover Plus, sumokėję nuomos registre nurodytą mokestį, jūsų atsakomybė už CDW ir / arba TP bus sumažinta iki 0,00 Eur.

VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMAS

Visi vairuotojai (t.y., įskaitant visus papildomus vairuotojus) privalo pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Mažiausias stažas – 2 metai.

ĮSPĖJIMAI

MINIMALUS AMŽIUS 21 – TAIKOMOS IŠIMTYS.
Jaunojo vairuotojo mokestis gali būti nustatytas.
Norint eksploatuoti automobilį už Lietuvos ribų, reikalinga Žalioji kortelė.

KREDITO KORTELĖ / UŽSTATAS

Kreditinė kortelė nebūtina! 100 eurų grynųjų pinigų arba kredito kortelių indėlis bus imamas nuomos pradžioje, siekiant užtikrinti pagrįstai numatytus mokesčius, kurie gali būti patirti nuomos metu, pavyzdžiui, ilgesnį laiką, degalų papildymo ir žalos išlaidas.

PAKEITIMAI, NUTRAUKIMAI IR NEPASIRODIMAS

IŠANKSTINIAI PASIKEITIMAI

Jei transporto priemonės paėmimo metu norite išsinuomoti didesnį automobilį arba išsinuomoti ilgiau, galite tai padaryti, priklausomai nuo galimybių, sumokėjus papildomus mokesčius. Tokie mokesčiai bus koreguojami eurais (EUR) ir gali būti didesni už anksčiau nurodytas kainas.

ATŠAUKIMAS

Jei atšauksite savo rezervaciją per 2 dienas nuo šio rezervavimo patvirtinimo datos (ne vėliau kaip prieš 2 dienas iki paėmimo datos), jums bus grąžinta visa suma.

Jei atšauksite savo užsakymą po 2 dienų laikotarpio arba vėliau nei prieš 2 dienas iki paėmimo, mes pasiliekame teisę pritaikyti 20,00 EUR atšaukimo mokestį, kad padengtumėme administravimo išlaidas, kurį mes atskaitysime iš grąžinamo užstato.

NEPASIRODIMAS / NO SHOW

Jei neatšauksite savo rezervavimo iki “Paėmimo” laiko ir neatsiimsite automobilio “Paėmimo” dieną, mes pasiliekame teisę pritaikyti “No Show” mokestį iki 100,00 Eur, kuris sugrąžina mūsų administravimo išlaidas ir atlygina mums dėl mūsų nesugebėjimo išnuomoti automobilio, kai jis buvo rezervuotas jūsų naudojimui.

ANKSTYVAS GRĮŽIMAS

Atkreipiame dėmesį, kad negalime grąžinti lėšų, jei grąžinsite automobilį anksčiau.

PRIEINAMUMAS

Galime garantuoti, kad rezervuosite tik tos pačios grupės automobiliams. Visi užsakymai pateikiami tik esant galimybei. Mes apgailestaujame, kad galbūt negalėsime pateikti automobilio klasės / grupės ar papildomos reikalingos įrangos. Jei mes negalėsime atitikti jūsų užsakymo, mes stengiamės pasiūlyti alternatyvią transporto priemonę iš kitų aukštesnių klasių / grupių be papildomo mokesčio. KONSTATUOJAME, KAD NEPRIIMAME JOKIOS ATSAKOMYBĖS UŽ JOKIUS TIESIOGINIUS AR/ARBA NETIESIOGINIUS NUOSTOLIUS AR ŽALĄ, KURIE GALI BŪTI PATIRIAMI DĖL IŠNUOMOTO AUTOMOBILIO.
Atsakomybė apsiriboja tik sumokėto avanso dydžio.

SVARBI PASTABA

Naudodamiesi šia svetaine reiškia, kad sutinkate su aukščiau pateiktomis nuostatomis kartu su Bendromis nuomos sąlygomis. Nuomos sutartis, sudaryta paskirties vietoje, yra tik tarp Jūsų ir automobilio nuomos paslaugų teikėjo.

QUERIES

Jei turite kokių nors klausimų ar skundų dėl jūsų išankstinio užsakymo, susisiekite su mumis: +370 67655459 arba el. Paštu

free website promotion
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial